Mieszkanie na sprzedaż Warszawa, Targówek

4 pokoje
80.55 m²
18 001,24 zł/m2
parter
WAW-MS-12577
Oblicz ratę kredytu

1 450 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty WAW-MS-12577
Powierzchnia 80,55 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 80,55 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 9,00 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rodzaj budynku blok
Standard
Piętro parter
Stan lokalu bardzo dobry
Okna PCV
Balkon taras
Rok budowy 2017
Widok na podwórko
Dojazd asfalt
Otoczenie działki niezabudowane
Winda tak
Tarasy taras
Usytuowanie środkowe
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 25;13;11;10 m2
Podłogi pokoi drewniana
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Powierzchnia kuchni 5 m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki nowa
Liczba łazienek 2
Powierzchnia łazienki [m2] 5;4 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki WC, pralka, wanna, lustro, kabina prysznicowa
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 10 m2
Podłoga przedpokoi drewniana
Adam Żochowski

Adam Żochowski

Właściciel – manager

Napisz wiadomość 15 Ofert

Opis nieruchomości

4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem – idealne dla rodziny - Targówek  

80,55 m² + prywatny ogród 158 m²  

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na kameralnym, bezpiecznym osiedlu na warszawskim Targówku (Osiedle Wilno). To propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodę mieszkania z przestrzenią do życia na świeżym powietrzu.

UKŁAD MIESZKANIA

- salon z aneksem kuchennym – ok. 25 m² (jasna, komfortowa przestrzeń dzienna)  
- 3 sypialnie: 14 m², 11 m², 10 m² – idealne dla dzieci, sypialni głównej lub gabinetu